Ferguson @ MWC 2017

Ferguson na targach MWC 2017! Zapraszamy do hali 8.0 na stoisko 8.0B3

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników międzynarodowych targów Mobile World Congress 2017, które odbędą się w dniach 27 luty – 2 marca 2017 roku do odwiedzenia naszego stoiska:

Hala: 8.0

Stoisko: 8.0B3 (zaraz na przeciwko północnego wejścia)

Na targi ruszamy z prezentacja naszego systemu Ferguson Smart Home. MWC 2017 to doskonała okazja do zaprezentowania filozofii działania systemu Smart Home oraz wszystkich urządzeń wchodzących w skład tego systemu. To także okazja do zaprezentowania nowości, które już niebawem pojawią się w naszej ofercie i uzupełnią bogate możliwości Smart Home. Zaprezentujemy między innymi wszechstronny termostat oraz zupełnie nową wersję jednostki centralnej (huba), bogatej w możliwości i oferującej szeroką gamę sposobów łączności z użytkownikiem.
(więcej…)

Czytaj więcej

Inteligentny dom Wi-Fi czyli Ferguson Smart Wi-Fi Plug

Ferguson Smart Wi-Fi Plug

Twój cały świat – bezpieczny, inteligentny, przyjazny naturze i oszczędny – w Twoich dłoniach.

Poznaj Ferguson Smart Wi-Fi Plug – twój inteligentny dom –  urządzenie dzięki któremu znane od zawsze zmartwienia o pozostawione włączone żelazko odejdą w niepamięć, dzięki któremu Twój inteligentny dom przygotuje Ci poranną kawę oraz dzięki któremu znacząco obniżysz zużycie prądu z korzyścią dla Natury i kieszeni. Przedstawiamy Smart Wi-Fi Plug – niewielką ale ogromną możliwościami wtyczkę.

Ferguson Smart Wi-Fi Plug to nieskomplikowany przełącznik, który włącza lub odcina dopływ prądu do podłączonych do niego urządzeń. Dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi, który umożliwia zdalne łączenie się z urządzeniem, możliwe jest także sterowanie pracą Smart Wi-Fi Pluga lub całych grup Smart Wi-Fi Plugów za pomocą funkcjonalnej i wygodnej aplikacji na telefony komórkowe lub tablety.

(więcej…)

Czytaj więcej