Ferguson @ MWC 2017

Ferguson na targach MWC 2017! Zapraszamy do hali 8.0 na stoisko 8.0B3

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników międzynarodowych targów Mobile World Congress 2017, które odbędą się w dniach 27 luty – 2 marca 2017 roku do odwiedzenia naszego stoiska:

Hala: 8.0

Stoisko: 8.0B3 (zaraz na przeciwko północnego wejścia)

Na targi ruszamy z prezentacja naszego systemu Ferguson Smart Home. MWC 2017 to doskonała okazja do zaprezentowania filozofii działania systemu Smart Home oraz wszystkich urządzeń wchodzących w skład tego systemu. To także okazja do zaprezentowania nowości, które już niebawem pojawią się w naszej ofercie i uzupełnią bogate możliwości Smart Home. Zaprezentujemy między innymi wszechstronny termostat oraz zupełnie nową wersję jednostki centralnej (huba), bogatej w możliwości i oferującej szeroką gamę sposobów łączności z użytkownikiem.
(więcej…)

Czytaj więcej

Ferguson SmartHome Smart EYE 300 IP Cam

Ferguson SmartHome Smart EYE 300 IP Cam – zewnętrzna kamera IP Full HD

Niewielka kamera z jakością obrazu Full HD do zastosowań na zewnątrz budynków. Zapewnia ostry i wyraźny obraz oraz wiele dodatkowych funkcji, takich jak Night Vision (praca w ciemnościach dzięki doświetleniu w podczerwieni), wykrywanie ruchu wyzwalające alerty i zapis obrazów oraz wideo wraz z ich wysyłką na adres mailowy i serwer FTP. Dzięki kompatybilności ze standardem ONVIF 2.1 może być obsługiwana przez szeroki wachlarz oprogramowania oraz może być łatwo wdrożona w już istniejący system. Wbudowane łącze Ethernet zadba o stabilne połączenie z siecią, dzięki któremu można odbierać doskonałej jakości obraz Full HD wprost na swoim telefonie lub tablecie.

Stanowi element systemu Ferguson SmartHome. Może być używana samodzielnie.

(więcej…)

Czytaj więcej

Ferguson SmartHome Smart EYE 200 IP Cam

Ferguson SmartHome Smart EYE 200 IP Cam – kamera IP Full HD

Niewielka kamera z jakością obrazu Full HD do zastosowań wewnątrz budynków. Dzięki dwóm silnikom możliwe jest zdalne obracanie obiektywu kamery w poziomie i pionie, co pozwala na objęcie monitoringiem znacznie większej przestrzeni, niż za pomocą kamery statycznej. Dwudrożny przesył dźwięku pozwala odbierać głos z monitorowanego miejsca jak i wysyłać komunikaty czy ostrzeżenia w reakcji na zagrożenie.

System Night Vision pozwala doświetlić ciemne wnętrza wbudowanym światłem LED a wbudowane łącze Ethernet zadba o stabilne połączenie z siecią, dzięki któremu można odbierać doskonałej jakości obraz Full HD wprost na swoim telefonie lub tablecie.

Stanowi element systemu Ferguson SmartHome. Może być używana samodzielnie.

(więcej…)

Czytaj więcej