Ferguson Sp. z o.o. członkiem ZigBee Alliance!

Certyfikat-ZigBee_AllianceFerguson Sp. z o.o. w związku z rozwojem opartej o technologie ZigBee i Wi-Fi linii produktów Smart Home, przystąpił do Stowarzyszenia ZigBee Alliance. Stowarzyszenie za główny cel stawia sobie tworzenie, propagowanie i wdrażanie ogólnoświatowych standardów komunikacji między urządzeniami stanowiącymi część coraz silniejszego trendu zwanego Internet of Things (Internetu rzeczy). Ferguson podziela tę filozofię i chce aktywnie uczestniczyć w rozwoju opartych o nią technologii. Naszą misją jest dostarczanie użytkownikom najnowocześniejszych rozwiązań najbardziej wartościowych produktów, które – dzięki naszemu uczestnictwu w Stowarzyszeniu i spełnianiu ustanowionych przez Stowarzyszenie standardów – będą współpracowały z urządzeniami innych producentów w możliwie najszerszej gamie zastosowań.
Przystąpienie do Stowarzyszenia ZigBee Alliance traktujemy jako wyróżnienie ale przede wszystkim jako zobowiązanie wobec naszych Klientów i użytkowników naszych produktów: zobowiązanie do opracowywania rozwiązań najwyższej jakości i spełniających założenia filozofii stojącej za powstaniem technologii ZigBee.

Read More

Ferguson FBOX 4K – Wykorzystaj swój telewizor 4K UHD!

fbox4k-news-imageDostęp do mediów zmienił się diametralnie w przeciągu ostatnich kilku lat. Rozwój szerokopasmowego internetu pozwolił na powstanie serwisów Video On Demand (VOD), dzięki którym użytkownik może oglądać co chce i kiedy chce w doskonałej jakości obrazu. Rozwój technologii – szczególnie mobilnej – umożliwił powstanie smartfonów i tabletów, które stały się najbardziej personalnymi urządzeniami elektronicznymi, prawdziwymi PC (Personal Computer), w których zasobach użytkownik może umieścić zdjęcia, rodzinne filmy, muzykę i inne, ważne dla niego pliki.

To wszystko zmusiło nas do zaprojektowania urządzenia, które pozwoli na ekranie telewizora wyświetlić to wszystko, na co użytkownik ma ochotę: programy telewizyjne w nadawane w najwyższych rozdzielczościach, treści wyświetlane na życzenie (np. Netflix, HBO GO) w najlepszych jakościach, strony WWW, swoje zdjęcia czy filmy, swoją muzykę, swoje pliki i właściwie to wszystko, na co ma ochotę. Zastosowań Ferguson FBOX 4K ma bez liku, a dzięki możliwości instalacji aplikacji ze sklepu Google Play, ich ilość rośnie jeszcze bardziej.

Ferguson FBOX 4K to prawdziwie multimedialny odbiornik! To odpowiedź na multimedialne potrzeby dnia nie tylko dzisiejszego ale także jutrzejszego. (more…)

Read More