slider-smarthome1

Inteligentny Dom – Smart Home -Ferguson

Poznaj naszą ideę Domu Inteligentnego.

Zobacz całą linię urządzeń, które pozwolą Ci spokojnie spać, wyjechać na urlop czy zasymulować swoją obecność w mieszkaniu dla ochrony przed włamywaczami. Możliwości są nieograniczone!

Czas na Inteligentny Dom

Dzięki specjalnej aplikacji dla urządzeń mobilnych możliwa jest zdalna kontrola nad poszczególnymi czujkami, odbieranie alertów (np. zalania czy otwarcia drzwi), odbieranie streamingu wideo z kamer, włączanie i wyłączanie zasilania za pomocą specjalnej, programowalnej wtyczki…
Inteligentny Dom - Ferguson SmartHome Security Kit
Pobierz folder informacyjny (pdf, 1,8MB)

Poznaj elementy systemu Ferguson SmartHome

Wybrane urządzenia z linii Ferguson Inteligentny Dom

Poznaj wybrane urządzenia z linii Ferguson Inteligentny Dom i znajdź rozwiązanie dla siebie!

Ferguson SmartHome Security Kit – Twój dom zawsze bezpieczny

Chcesz, żeby Twój dom stał się bezpieczniejszym miejscem, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie jesteś pewien, które rozwiązania będą najlepsze? Sprawdź przemyślany pakiet najbardziej potrzebnych w każdym domu czujników, czyli Ferguson SmartHome Security Kit. Wszystkie elementy nie tylko płynnie ze sobą współpracują, przekazują również informacje prosto do Twojego telefonu lub tabletu.

Ferguson Smart Wi-Fi Plug – żyj oszczędniej!

Ferguson Smart Wi-Fi Plug to nieskomplikowany przełącznik, który włącza lub odcina dopływ prądu do podłączonych do niego urządzeń. Dzięki temu sprytnemu urządzeniu znacząco obniżysz zużycie prądu i będziesz mieć pełną kontrolę nad urządzeniami – a wszystko to dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi i funkcjonalnej aplikacji na telefony i tablety.

Ferguson SmartHome Smart EYE 200 IP Cam – dom zawsze na oku

Ferguson SmartHome Smart EYE 200 IP Cam to niewielka kamera do zastosowań wewnątrz budynków. Nie tylko oferuje jakość obrazu Full HD, ale także obracanie kamery w poziomie i pionie, dzięki czemu monitoringiem można objąć jeszcze większą przestrzeń. System Night Vision pozwala doświetlić ciemne wnętrza wbudowanym światłem LED, a wbudowane łącze Ethernet zadba o stabilne połączenie z siecią, dzięki któremu można odbierać doskonałej jakości obraz Full HD wprost na swoim telefonie lub tablecie.

Dowiedz się więcej o inteligentnych urządzeniach Ferguson

Artykuły: