Inteligentny dom Wi-Fi czyli Ferguson Smart Wi-Fi Plug

Ferguson Smart Wi-Fi Plug

Twój cały świat – bezpieczny, inteligentny, przyjazny naturze i oszczędny – w Twoich dłoniach.

Poznaj Ferguson Smart Wi-Fi Plug – twój inteligentny dom –  urządzenie dzięki któremu znane od zawsze zmartwienia o pozostawione włączone żelazko odejdą w niepamięć, dzięki któremu Twój inteligentny dom przygotuje Ci poranną kawę oraz dzięki któremu znacząco obniżysz zużycie prądu z korzyścią dla Natury i kieszeni. Przedstawiamy Smart Wi-Fi Plug – niewielką ale ogromną możliwościami wtyczkę.

Ferguson Smart Wi-Fi Plug to nieskomplikowany przełącznik, który włącza lub odcina dopływ prądu do podłączonych do niego urządzeń. Dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi, który umożliwia zdalne łączenie się z urządzeniem, możliwe jest także sterowanie pracą Smart Wi-Fi Pluga lub całych grup Smart Wi-Fi Plugów za pomocą funkcjonalnej i wygodnej aplikacji na telefony komórkowe lub tablety.

Zabezpiecz się, kup teraz:

Przeczytaj recenzję Ferguson Smart Wi-Fi Plug

Tak wiele w tak niewielkim urządzeniu!

Ferguson Smart Wi-Fi Plug

Inteligentny dom Wifi

Ferguson Smart Wi-Fi Plug

Inteligentny dom wifi

Ferguson Smart Wi-Fi Plug

  • Standard bezprzewodowy: IEEE802.11b/g/n
  • Częstotliwość pracy: pasmo ISM, 2412~2483.5MHz (w zależności od regionu/kraju)
  • Bezpieczeństwo: szyfrowanie MAC; WEP 62/128/152 bit, WPA-PSK, WPA2-PSK, WEP, TKIP
  • Napięcie: AC96V~264V (60Hz/50Hz)
  • Moc wyjściowa: MAX 3500W


Ferguson Smart Wi-Fi Plug

Przejmij kontrolę nad elektrycznością w swoim domu! Nie martw się niewyłączonym żelazkiem czy kuchenką – uruchom aplikację i sprawdź a w razie potrzeby po prostu odłącz prąd od urządzenia. Ty tu rządzisz!

Ferguson Smart Wi-Fi Plug

Programowalne timery – Uruchom funkcjonalną i wygodną aplikację, dzięki której ustawisz w prosty sposób kiedy i co ma się włączyć lub wyłączyć. Światło w akwarium ma zgasnąć o 22 a jonizator powietrza w pokoju dziecka ma się włączyć o 23 podczas snu Twojego największego skarbu? Zaplanuj to raz i nie przejmuj się detalami – o resztę zadba Ferguson Smart Wi-Fi Plug. A co dalej? Poranek w pracy nie musi być ciężki – niech jeszcze przed Twoim przyjazdem włączy się ogrzewanie a czajnik niech już podgrzewa wodę na poranną kawę. Rzeczy są dla Ciebie, nie Ty dla nich!

Ferguson Smart Wi-Fi Plug

Kto nie przejmuje się losem swojego domu, swojej okolicy, swojej planety? Dbanie o środowisko to nie jest już styl życia lecz paląca potrzeba. Minimalizujmy zużycie prądu w trosce o naszą planetę, wyłączajmy zbędne urządzenia: ładowarki telefonów czy laptopów nie muszą działać całą noc i pobierać prąd robiąc… nic.

Ferguson Smart Wi-Fi Plug

Elektryczne bojlery, elektryczne kuchenki starszego typu choć sprawne i nie wymagające wymiany, elektryczne nagrzewnice, systemy nawiewów czy nieinteligentne systemy chłodzące… Setki urządzeń wokół nas pracują nieefektywnie i nieinteligentnie marnotrawiąc coraz bardziej kosztowną energię. Dzięki generowanym przez naszą aplikację zestawieniom możesz się przekonać, jak wiele prądu jest zużywane zupełnie bezcelowo. Zainwestuj w oszczędności, to się zawsze opłaca!


Aby ułatwić obsługę działu z plikami, każdy z produktów w zależności od dostępności posiada podfoldery jak niżej:
  • firmware - zawiera ostatnią dostępną wersję oprogramowania. Oprogramowanie spakowane jest w archiwum ZIP. Należy je rozpakować i postępować zgodnie z zawartą w nim instrukcją aktualizacji. Do rozpakowywania polecamy darmowy program 7-Zip dostępny tutaj.
  • manuals - zawiera instrukcje obsługi w plikach PDF, do których obsługi wymagane jest posiadanie czytnika plików PDF. Polecamy szybki i darmowy czytnik Sumatra PDF dostępny tutaj.
  • tools - zawiera dodatkowe programy i narzędzia związane z produktem np. do edycji ustawień, list kanałów, programowania przez RS232 lub USB itp.

* Specyfikacja techniczna może ulec zmianie bez powiadomienia.
** Ewentualne błędy powstałe podczas edycji tekstu, a także rozbieżności nie mogą być podstawą do reklamacji urządzenia.